AR & GE

AR & GE

Kurulduğumuz günden bu yana sektörde yenilikçi ve teknolojik yatırımlar yaparak geliştirdiğimiz üretim altyapımızı ürün ve hizmet kalitesi ile bütünleştirerek birçok projeyi hayata geçirirken müşterilerimizin aranan çözüm ortağı olduk. sürekli arttırdığımızı.

Bulunduğumuz pazarlarda inovasyon kültürü ile sürekli gelişmeyi hedefleriz. Heyecanımıza, bilgimize ve yetkinliklerimize güvenerek, Ar-Ge & amp; Geliştirme ve rekabet stratejilerinin temelinde ür-ge faaliyetleri ve inovasyon kültürümüz.

Kisbu İnovasyon Konsepti 3 bölümün bütünüdür: Hayat Boyu Öğrenme, Fikir ve Proje Yönetimi, Müşteri ve Tedarikçi İşbirliği Yönetimi. İnovasyon kültürümüz, 42 yıllık teknik bilgi birikimimizle yürüttüğümüz ulusal ve uluslararası işbirliklerimiz ve proje yönetimimizden beslenmektedir.

Medikal Sektör
Mobilya ve Ev Tekstili
Yapı ve Yalıtım
Hijyen ve Kozmetik
Çanta ve Promosyon
Tarım

KALİTE

Kisbu Grup olarak standart bir ürün kalitesini sağlamak ve sürdürmek için ürün ve süreç kontrolünü süreçlerimizin merkezine yerleştiriyoruz.

Yetkin Üretim ve Kalite Kontrol ekibimiz, yüksek teknoloji ile üretim yapan makinelerimiz, hijyen ilkeleriyle yönetilen tesislerimiz, dünya standartlarında yöntemlerle çalışan laboratuvarlarımız ve ekipmanlarımız referans alınarak standardizasyon sağlıyoruz. Müşteri ve sektör taleplerine cevap verebilmek için çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza devam etmekteyiz.

ISO 27001-2013
ISO 27001-2013
ISO/IEC 13485-2016
ISO 14001-2015
OEKO-TEX