SPUNLACE

Spunlace

Hijyenik Koşullarda Üretim, Partikülsüz Özellik ve Esneklik

Yüksek ve yeni teknolojiler ile donatılmış üretim hattımızda, doğal ve sentetik farklı elyaf türlerinde hammadde kullanarak ürün elde edilmektedir. Spunlace kumaş üretiminde birinci önceliğimiz, en hijyenik koşullarda üretim gerçekleştirilmesidir. Spunlace kumaş üretim hatlarımızda, 25 gr/m2’ den başlayıp 150 gr /m2 aralığında en olarak 320 cm’ e kadar üretim gerçekleştirmektedir. Partikülsüz özellik, sıvı iticilik, sıvı emicilik, yumuşaklık, sertlik, esneklik, renk ve farklı enlerde kombinasyon seçenekleri ile müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretim yapılabilmektedir. Düz desen, petek desen, delikli desen ve baskılı olmak üzere 4 grup kumaş deseni seçeneği mevcuttur.

Size: 320cm
Weight: 25 gr/m² – 150 gr /m²

Medical Yara bandı, gazlı bez, bandaj, önlük, silme bezi üretiminde kullanılır.
Cleaning and Wiping Cloth Çeşitli yüzey ve emici özelliklere sahip bezlerin temizlenmesi ve silinmesi için kullanılır.
Industrial Cloths Farklı sektörlerde endüstriyel bez amaçlı kullanılmaktadır. Emiciliği yüksek, farklı yumuşaklık ve sertlikte ürünler yapabiliriz.
Cosmetic Yüksek emicilik özelliği ve tüylenme yapmaması sayesinde saç kurutma havlusu, ağda bezi, makyaj mendili olarak kullanılır. Tek kullanımlık olduğu için hijyeniktir.
Hygiene İstenilen yumuşaklık, emicilik ve kalite standartlarında ıslak mendil üretiminde kullanılabilen Spunlace, farklı yapı ve yapıda üretilebilirken makyaj temizleme mendillerinde yüz ile temas anında en yumuşak ve en hassas dokunuşu sağlar. endüstriyel temizlikte leke bırakmama özelliği ile dokunur.