fbpx
Çözüm ortaklığı ile birlikte yükselelim...

İnsan Kaynakları

Nonwotech > İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Nonwotech olarak amacımız, kurum kültürüne ve ortak değerlere uyum sağlayabilen, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır. çalışacak, gelişime ve değişime açık olanlar.

Bu amaçla bünyemizde pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi ve yetkinliklere sahip adayları istihdam etmeyi amaçlıyoruz.

Nonwotech Ailesine katılmak istiyorsanız;

Bizimle iletişime geçebilirsiniz…

DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİK

Kisbu, tüm faaliyetlerinde doğruluk, şeffaflık ve yüksek iş ahlakı disiplini ile çalışır. Şirketimiz, müşterilerine, çalışanlarına, iş ortakları ve tedarikçilerine, rakiplerine, çevreye, topluma ve insanlığa karşı sorumluluklarının farkındadır. Karşılıklı güveni zedeleyecek hiçbir davranışta bulunmaz. Tüm paydaşlarımızla uzun soluklu işbirliği geliştiren güvenilir çözüm ortağı olmak en büyük gayemizdir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİLİK

Kisbu, sürdürülebilir rekabet avantajı için yenilikçiliği destekleyen kurumsal yapısını oluşturmak, bu yapıyı sürekli desteklemek hedefindedir. Bu bağlamda kurumsal stratejimizi, liderlik yaklaşımımızı, çalışanlarımızı, organizasyon ve süreçlerimizi sürdürülebilir yenilikçiliğin beş temel bileşeni olarak kabul ediyor, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık stratejimizle emin adımlarla ilerliyoruz.

TOPLUMSAL FAYDA

Kisbu, kurulduğu ilk günden itibaren içinde bulunduğu toplumun ortak faydasına katkıda bulunacak alanları özenle belirlemiştir. Öncelikli olarak eğitim konusuna odaklanan Kisbu çok yönlü bir şekilde destek programlarına devam etmektedir.