fbpx
Çözüm ortaklığı ile birlikte yükselelim...

Kurumsal

Nonwotech > Kurumsal
Image
NONWOTECH

ÇÖZÜM ORTAKLIĞIYLA BİRLİKTE YÜKSELELİM..

Nonwotech, 1978 yılında Nedim KİSBU tarafından kurulan çatı şirketimiz Kisbu Grup’un bir üyesidir. Kisbu Grup, profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu, verdiği değer, insan kaynaklarına bağlı ve ilerici yapısıyla dünya çapındaki çalışmalarıyla birçok platformun başında yer almaktadır. Teknik tekstil sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Nonwotech, firma yönetimi ve güçlü yapısı ile “Temel Alınan” firmadır.
Türkiye’nin sanayi merkezlerinden biri sayılan Tekirdağ Muratlı ve İstanbul Beylikdüzü’nde üretim tesisleri bulunan 6 adet satış ofisi ve dağıtım merkezi bulunmaktadır. Nonwotech, hedef ve ilkelerinden ödün vermeden, sağladığı disiplinle başarılı çalışmaları dünyaya yayar, kalitesi, açık yapısı, yatırımları ve müşteri portföyü ile 78 ülkeye ürün ihraç eder. Sadece Türkiye’de değil, Avrupa’nın da en güvenilir ve başarılı firmaları arasında yer alan, Avrupa’nın en güvenilir ve başarılı firmalarından biri olarak global bir marka haline gelerek sektöründe her zaman bir adım öndedir. Gerçekleştirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle topluma öncü ve örnek olma hedefiyle hareket ederken, yaptığı yatırımlarla da ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Nonwotech yerli üretimin gücüne inanmakta ve ulusal gücümüzün uluslararası pazarda kazandığı yeri her geçen gün büyütmek için çalışmaktadır. Ve kurulduğu günden bu yana Nonwotech büyük bir özveri ve özveriyle, müşteri memnuniyetini esas alarak sürekli gelişiyor ve hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor..
0

Industries Served

0

Industries Served

0

Industries Served

Misyon

“İşinin en iyisini yap” ilkesi, kalitemizi iyi hizmetle gerçekleştirmek ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmaktır.

Vizyon

Yenilikçi ve yatırımcı kişiliğimiz, sürekli iyileştirme stratejimiz ile yerli ve yabancı müşteri portföyümüzü en üst seviyede tutmak, tecrübemizi birleştirerek müşteri memnuniyeti kalitemizi hizmetinize sunmak.

Sorumluluklarımız

✔  Bizden bekledikleri ürün ve hizmetleri hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek.
✔  İşimizi yapma imkanı sağlayan müşterilerimizle ilişkilerimiz; güven, kalite ve samimiyet çerçevesinde sağlamak.
 ✔ Kisbu ailesinde çalışan herkese verimli çalışma ve kişisel gelişim fırsatları sağlamak.
 ✔ Sadece iş alanında değil her alanda destekçisi olmak.
✔  Kisbu bünyesinde kendilerine en uygun pozisyonda çalışma imkanı sağlamak.
✔ Uluslararası arenada yaptığımız ihracatlar ve katıldığımız fuarlar ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.
✔ Sektörel bilgi ve tecrübemizi üretime yansıtarak yerli üretimin kalitesini artırmak.
✔ Yerel şirketlerimiz için yeni pazarlar yaratmak.
✔ Çalışan nüfus için yeni istihdam alanlarının açılması.
NONWOTECH

İNSAN KAYNAKLARI

Nonwotech olarak amacımız, kurum kültürüne ve ortak değerlere uyum sağlayabilen, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır. çalışacak, gelişime ve değişime açık olanlar. Bu amaçla bünyemizde pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi ve yetkinliklere sahip adayları istihdam etmeyi amaçlıyoruz. Nonwotech Ailesine katılmak istiyorsanız; Bizimle iletişime geçebilirsiniz…

    • info@nonwotech.com.tr
    • +90 (212) 875 45 45
Image
Image
Image

Değerlerimiz

DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİK

Kisbu, tüm faaliyetlerinde doğruluk, şeffaflık ve yüksek iş ahlakı disiplini ile çalışır. Şirketimiz, müşterilerine, çalışanlarına, iş ortakları ve tedarikçilerine, rakiplerine, çevreye, topluma ve insanlığa karşı sorumluluklarının farkındadır. Karşılıklı güveni zedeleyecek hiçbir davranışta bulunmaz. Tüm paydaşlarımızla uzun soluklu işbirliği geliştiren güvenilir çözüm ortağı olmak en büyük gayemizdir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİLİK

Kisbu, sürdürülebilir rekabet avantajı için yenilikçiliği destekleyen kurumsal yapısını oluşturmak, bu yapıyı sürekli desteklemek hedefindedir. Bu bağlamda kurumsal stratejimizi, liderlik yaklaşımımızı, çalışanlarımızı, organizasyon ve süreçlerimizi sürdürülebilir yenilikçiliğin beş temel bileşeni olarak kabul ediyor, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık stratejimizle emin adımlarla ilerliyoruz.

TOPLUMSAL FAYDA

Kisbu, kurulduğu ilk günden itibaren içinde bulunduğu toplumun ortak faydasına katkıda bulunacak alanları özenle belirlemiştir. Öncelikli olarak eğitim konusuna odaklanan Kisbu çok yönlü bir şekilde destek programlarına devam etmektedir.